Ut. 25. jún 2024

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Výstavba rodinných domov s referenciami

6 min čítania
Výstavba rodinných domov s referenciami
Výstavba rodinných domov s referenciami

Stavebná firma JS-STAV z Nitry je na stavebnom trhu etablovaným hráčom. Môže sa pochváliť dlhoročnou činnosťou v segmente výstavby rodinných domov ako aj pri obnove bytových domov. Komplexné obnovy zahŕňajú hlavne zatepľovanie starších bytových domov, ale aj ďalšie úkony ktoré závisia od konkrétneho stavu budovy. Firma realizuje zákazky hlavne v okolí Nitry, ale referencie nájdeme z celého stredného Slovenska. Zaujímavé sú aj realizácie z výstavby rodinných domov na kľúč. V tomto smere vie firma poskytnúť služby už od projekčnej činnosti.

Máte záujem o neštandardné riešenie ako výstavbu wellness domčeka s infrasaunou, fínskou saunou alebo vírivkou? Nie je problém. Všetky takéto požiadavky je možné spracovať v projektovej dokumentácii a zahrnúť do výstavby Vášho rodinného domu. Okrem samotnej hrubej stavby je podľa požiadaviek možné finalizovať stavbu na kľúč. To znamená realizáciu elektrických rozvodov, rozvodov vody a odpadov ale aj stierkovanie a montáž sadrokartónov. V kúpeľni je to zase osadenie sanity a položenie dlažby a obkladov. Taktiež montáže svietidiel a ďalších požadovaných doplnkov.

Naši šikovní ľudia sa uplatnia aj v zahraničí ako je v Palma de Mallorca construccioneskral.com. Upratovanie po stavebnej činnosti môžete zvládnuť sami, prípadne sa obrátiť na profesionálnu službu ktorá okrem pravidelného upratovania firiem v Bratislave zabezpečuje upratovacie služby na celom Slovensku.

Komerčný článok