Ut. 5. dec 2023

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Hľadáte bývanie v Bratislave – projekt Byty Premiére môže byť práve pre vás!

10 min čítania

Tí, ktorí si už hľadali bývanie vo väčších mestách určite vedia, aké je to náročné a koľko času to vyžaduje. Niekedy dokonca môžete naraziť na podvodníkov, ktorí vás len oberú o peniaze alebo prezentujú nehnuteľnosť ako krásnu a luxusnú, no v skutočnosti to tak vôbec nie je. Dnešný článok vám môže s hľadaním výrazne pomôcť, pretože máme pre vás tip na predaj bytov v Bratislave, ktorý sa môže stať vaším novým domovom alebo investíciou pre zdroj pasívneho príjmu. Všetky bližšie informácie nájdete nižšie v článku.

Novostavba Bratislava

Aby sme vám tento projekt bližšie predstavili, tak vám povieme nejaké tie základné informácie, ktoré vás určite zaujímajú. Takže, projekt Byty Premiére predstavuje 23 – podlažný dom s bytmi a apartmánmi. Okrem toho sa tu nachádzajú aj obchodné priestory, ktoré je možné zakúpiť, takže budova nie je vhodná len na bývanie, ale aj na vaše podnikanie. V ponuke sa nachádzajú 1-izbové až 4-izbové byty s výmerou až do 125 metrov štvorcových. Administratívne priestory ponúkajú možnosť prispôsobenia podľa vašich požiadaviek a samozrejmosťou sú ku všetkým bytom aj priestorom parkovacie miesta.

Lokalita

Asi najatraktívnejšou vlastnosťou tohto projektu je jeho lokalita. Nachádza sa totiž v Starom meste, konkrétne na Šancovej ulici. Kedysi tam bola obranná línia starého Prešporku a neskôr slúžila ako colná hranica mesta. V blízkosti tejto ulice sa nachádzali záhrady a letné sídla, takže táto časť mesta bola už vtedy veľmi populárna a atraktívna. Aj vďaka tomu je táto ulica rozšírená a porovnateľná s bulvármi v Európe. Z tejto ulice máte blízko k väčšine hlavných bodov mesta – bratislavskému hradu, lesoparku alebo napríklad k nákupnému centu Polus. Preto je táto lokalita vhodná pre váš biznis aj pre bývanie.

Ďalšie výhody tohto bývania

Okrem lokality má bývanie a podnikanie v tejto budove aj ďalšie výhody. Jednou z nich je napríklad aj extenzívna zelená terasa, ktorá sa bude nachádzať na 6. poschodí budovy a budete mať k nej prístup. Tým, že je budova vysoká, tak poskytuje pútavé výhľady na celé mesto a výhľad aj za hranicu mesta. V okolí budovy sa nachádza plnohodnotná občianska vybavenosť, hneď neďaleko sa nachádza zastávka MHD a výhodou pri kúpe nehnuteľnosti v tejto budove je aj kompletný predajný a hypotekárny servis.