St. 28. feb 2024

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Reklamné predmety na mieru: Aké kúsky sú tým najlepším darčekom?

10 min čítania

Všade samé darčeky! Aj tak by sa dal charakterizovať koniec roka a obdarovanie nielen blízkych, ale aj svojich obchodných partnerov a zákazníkov. Na aké darčeky sa zamerať?

Ráta sa originalita! Ak chcete poďakovať za celý rok spolupráce a potešiť netradičným kúskom, nechajte si darčeky jednoducho vyrobiť na mieru. Toto riešenie je tým najlepším, nikdy sa nezunuje a bude patriť medzi tie nezabudnuteľné. Počas roka sú v kurze hlavne štandardné reklamné predmety typu hrnček či dáždnik s originálnou potlačou. Avšak, čo tak staviť tentokrát na niečo naozaj výnimočné?

Reklamné predmety na mieru: Aké kúsky sú tým najlepším darčekom?
Reklamné predmety na mieru: Aké kúsky sú tým najlepším darčekom? (zdroj: pixabay.com)

Reklamný predmet by mal byť bez ohľadu na obstarávaciu cenu tiež darčekom, ktorý dotyčný využije a vryje sa mu do pamäti. Niet nad personalizované reklamné predmety pre konkrétnych klientov a zákazníkov. Ak chcete vybrať správny darček, ktorý má dušu a neminie sa svojmu účinku, mali by ste si dať poriadne záležať nad samotným nápadom i prevedením.

Zanechajte dojem a praktickú spomienku

Vedeli ste, že viac ako 80 % obdarovaných si spomenie na človeka, ktorý im venoval reklamný predmet alebo darček? Pri výbere reklamných predmetov alebo manažérskych darčekov sa nemusíte obmedzovať len na vína v darčekovej krabičke alebo čokolády s logom, prípadne sviečky s claimom vašej firmy, ktoré sú bežnými prezentmi konkurenčných spoločností.

Čo by ste napríklad povedali na reklamný predmet na mieru v podobe sady prírodnej kozmetiky, exkluzívnych labužníckych potravinových setov alebo sady nožov s nápaditým odkazom, prípadne na darčekové balíčky ušité na mieru v rôznych farebných prevedeniach? Alebo by sa vám páčili skôr funkčné sezónne kúsky?

Nechajte si poradiť od odborníkov

Poznať toho, koho ideme obdarovať, je jedným z veľkých plusov v rámci biznisu a budovania značky. Ak neviete konkrétny typ darčeka, no máte akú – takú predstavu, poraďte sa s profesionálmi, ktorí majú na poli reklamných predmetov dlhoročné skúsenosti. Vždy je dobré staviť na niečo netradičné, originálne a funkčné. Pridaním loga alebo myšlienky či nápaditého hesla, nikdy nešliapnete vedľa! V poslednej dobe sa mimoriadne cenia aj udržateľné darčeky, ktoré sú vytvorené s ohľadom na planétu a životné prostredie.

Komerčný článok