So. 3. dec 2022

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Omnipolis: Doprajte si kanceláriu v najdynamickejšej časti Bratislavy!

10 min čítania

Túžite pracovať v hlavnom meste na jednej z najlepšie dostupných adries? Ak je Ružinov vašou obľúbenou mestskou časťou, kancelárie v budove Omnipolis budú pre vás ako stvorené!

Budova, ktorá bola kolaudovaná v roku 2009, pozostáva z 1 podzemného a 10 nadzemných podlaží. Omnipolis ako súčasť frekventovanej Trnavskej cesty situovanej v mestskej časti Ružinov, je dostupný autom i mestskou hromadnou dopravou, v okolí budovy sa nachádza viacero dopravných uzlov a na mestský obchvat sa dostanete behom niekoľkých minút. Konkrétne – do centra hlavného mesta cesta trvá osem minút, od medzinárodného letiska M. R. Štefánika je budova vzdialená len päť minút cesty. Ideálna strategická poloha robí z projektu Omnipolis veľmi lukratívne miesto na budovanie podnikania. Na tomto benefite stavajú rôzne ďalšie spoločnosti, ktoré majú v okolí alebo priamo v budove sídlo pre rozvoj svojich obchodných zámerov. Aké ďalšie benefity Omnipolis ponúka?

Omnipolis: Doprajte si kanceláriu v najdynamickejšej časti Bratislavy!
Omnipolis: Doprajte si kanceláriu v najdynamickejšej časti Bratislavy! (zdroj: komerčný článok)

V obklopení služieb

Omnipolis disponuje okrem kancelárskych priestorov o rozlohe viac ako 10 000 metrov štvorcových aj vlastnou kaviarňou, efektným showroomom a recepciou vo vstupnej hale. Showroom je prepojený s administratívnou časťou, do ktorej je prístup prostredníctvom výťahov alebo schodiskom. Na prízemí tiež sídli aj bezpečnostná služba, vďaka ktorej je možný nepretržitý prístup do budovy. Na podzemnom podlaží i na pozemku sa nachádza 150 parkovacích miest. V Ružinove a v priamom okolí budovy je situovaných množstvo stravovacích zariadení, nákupných centier, finančných inštitúcií, hotelov, zdravotných stredísk, lekární a športovísk, park a zeleň nájdu rezidenti Omnipolisu v blízkosti prírodného jazera Kuchajda.

Omnipolis: Doprajte si kanceláriu v najdynamickejšej časti Bratislavy!
Omnipolis: Doprajte si kanceláriu v najdynamickejšej časti Bratislavy! (zdroj: komerčný článok)

Čo všetko Omnipolis ponúka svojim nájomcom?

Veľkoryso riešené kancelárske priestory sú navrhnuté tak, aby ich výška dosahovala minimálne 3 m, akustický strop a zdvojená podlaha sú samozrejmosťou. V tejto budove je možnosť otvárania okien na každom pracovisku, k dispozícii sú namontované aj vonkajšie rolety pre vytvorenie ideálnych svetelných podmienok. O bezpečnosť budovy a jej nájomcov sa stará bezpečnostná služba, kontrolovaný vstup do budovy je riadený turniketom a budova je v spoločných priestoroch vybavená aj video monitorovacím systémom. Benefit pre nájomcov? Logo zobrazené na LCD paneli vo vstupnej hale, vďaka ktorému sa o vás dozvie každý návštevník objektu!

Komerčný článok