Št. 23. máj 2024

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Hľadáte malý traktor? Skúste TOP ponuku traktorov Branson

11 min čítania

Ak sa povie malotraktor alebo kompaktný traktor, neznamená to, že ide o slabý, nevýkonný a úzko špecializovaný pracovný stroj. Kvalitný malotraktor je výkonný, multifunkčný a pomerne všestranný pomocník do bežnej domácnosti, ale tiež na menšie hospodárstva či farmy. Treba si len vybrať zo širokej ponuky ten správny.

Malé rozmermi, veľké potenciálom

Súčasný trh je pomerne štedrý na výber traktorov rôznych veľkostí a, samozrejme, značiek. Ten, kto však potrebuje dostať veľa koní pod malú kapotu, mal by upriamiť svoju pozornosť na ponuku kompaktných traktorov. A kto by chcel za svoje peniaze získať ešte viac, môže sa nechať inšpirovať širokou ponukou kompaktných traktorov Branson. Čím sú teda také jedinečné?

Pri kúpe každého malotraktora Branson dostane užívateľ vždy niečo navyše. Súčasťou každého typu malotraktora tejto značky je čelný nakladač, ktorého služby uvíta nielen väčší hospodár, ale svoje využitie nájde v každom dvore, záhrade či na poli. Malotraktor Branson 1905H je jasným príkladom toho, ako si 19 koní pod jeho kapotou hravo poradí s kosením, mulčovaním či rotavátorovaním. Mimochodom, medzinápravová kosa je pri tomto modeli tiež súčasťou základnej výbavy! Tieto malé stroje sú jasným dôkazom toho, že na veľkosti skutočne nezáleží.

Hľadáte malý traktor? Skúste TOP ponuku traktorov Branson
Hľadáte malý traktor? Skúste TOP ponuku traktorov Branson (zdroj: komerčný článok)

Malotraktory pre väčších hráčov

Pre tých, ktorí sa neuspokoja s modelovým typom Branson 1905H, je tu ponuka silnejších a výkonnejších strojov tohto výrobcu. Branson 2500 s odpojiteľným pohonom 4×4, s dvojrýchlostnou hydrostatickou prevodovkou či uzávierkou zadného diferenciálu si svojím výkonom 24 koní hravo poradí aj s ťažšími prácami v záhrade či na poli. Je presne tým traktorom, ktorý sa u svojich užívateľov vďaka bohatému príslušenstvu uplatní počas celého roka.

Hľadáte malý traktor? Skúste TOP ponuku traktorov Branson
(zdroj: komerčný článok)

Elitu v kategórii malotraktorov by mohol so cťou uzavrieť výkonný a spoľahlivý malotraktor Branson F36Rn, ktorý so svojimi 35 koňmi, 12 rýchlostnou mechanickou plne synchronizovanou prevodovkou s reverzom a uhlom zatočenia kolies až 47° zvládne prácu nielen na súkromných hospodárstvach, ale tiež v komunálnom sektore obcí a miest. S možnosťou pripojenia vlečky sa tak jeho pole pôsobnosti výrazne rozširuje.

Hľadáte malý traktor? Skúste TOP ponuku traktorov Branson
(zdroj: komerčný článok)

Malotraktory a kompaktné traktory už dávno nie sú len doménou roľníkov či farmárov. Stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou bežných domácností a malých hospodárstiev, kde dokážu nahradiť množstvo malých strojov s veľmi špecifickým zameraním. V konečnom dôsledku tak šetria čas, ale tiež priestor a peniaze.

Komerčný článok