Št. 23. máj 2024

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Svietime so slovenskou značkou Led2

9 min čítania

Naše domácnosti a kancelárie sú miestom, kde sa rodí veľa myšlienok, nápadov, ale aj emócií, preto by mali byť osvetlené tak, aby nás utlmili v prípade, že si prajeme relaxovať, a naopak povzbudili, ak máme naplánovanú nejakú činnosť. Spoľahnite sa na účinnosť svietidiel bratislavskej značky Led2.

Svietime so slovenskou značkou Led2
Svietime so slovenskou značkou Led2 (zdroj: komerčný článok)

Svietidlá s nápadom a dobrým menom aj v zahraničí

Čo vás pri nákupe svietidiel najviac presvedčí? Kým jedni prihliadajú predovšetkým na priaznivosť ceny, iní sa oveľa radšej nechávajú zvádzať imidžom svietidiel, ich charakteristickými a nezameniteľnými črtami, ktoré priestory zjednotia a dodajú im svojský štýl. Dnes už svietidlá nenakupujeme len preto, aby sme v tme či za svetla videli ešte lepšie, ale aj preto, aby sme si nimi ozdobili príbytky a kancelárie. Očakávame od nich nadčasový dizajn a vynikajúcu kvalitu, pretože nemáme v pláne svietidlá vymieňať každú chvíľu.

Rovnako sa zameriavame na ich výkon a spotrebu, veď ciele modernej doby sú jasné – šetriť životné prostredie, ale aj ušetriť na spotrebe energií. Toto všetko si uvedomuje aj slovenský výrobca svietidiel Led2, ktorý na svoje svietidlá ponúka až 5-ročnú záruku a je ústretový aj voči rozmanitým požiadavkám klientov (architektov, zákazníkov, partnerov). Vďaka tomuto prístupu a širokému portfóliu produktov prerazila značka Led2 nielen na slovenskom, ale aj na európskom trhu.

Led2 vytvára svietidlá pre súkromné aj komerčné využitie

Všetci vieme, že kým teplé biele svetlo je vhodné skôr do domácností či oddychových priestorov, studené biele je najvhodnejšie do tých komerčných alebo do našich domácich pracovní, kde potrebujeme vidieť jasne a nabiť sa energiou. Značka Led2 si uvedomuje, že okrem dizajnu svietidiel je nutné prihliadať aj na ich dokonalú svietivosť. Podstatné je však aj verné podanie farieb v interiéri aj exteriéri. Všetky svietidlá označené logom Led2 toto kritérium spĺňajú, no potešia tiež ďalšími užitočnými funkciami, akými je napríklad stmievanie. Máte na svietidlá špeciálne požiadavky? Pre slovenského výrobcu Led2 žiadny problém!

Komerčný článok