So. 13. júl 2024

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

S kvalitnými svietidlami zažiari vaša tvár spokojnosťou

9 min čítania

Svietidlami nenahrádzame len prirodzené svetlo prenikajúce do interiéru cez okná. Sú prostriedkom, ktorý sa podieľa na otváraní štýlu priestorov, no takisto atmosféry, preto je vhodné voliť také svietidlá, ktoré nás potešia dnes aj o pár rokov.

S kvalitnými svietidlami zažiari vaša tvár spokojnosťou
(zdroj: komerčný článok)

Nie je to len o dizajne. Svietidlá Led2 potešia funkčnosťou

Ako prežívame dlhé jesenné a zimné dni v interiéri? Deň začíname aj končíme pri svetle lampy. Skoré ranné odchody do práce bývajú spojené so šálkou kávy v rozsvietenej kuchyni a večer trávime pri svetle už od štvrtej popoludní. Preto je nevyhnutné mať v domácnosti alebo na pracovisku také osvetlenie, ktoré nás nabije energiou bez ohľadu na to, či je za oknom tma. Vieme predsa, aký vplyv má osvetlenie na našu výkonnosť. Bratislavský výrobca svietidiel LED2 si kládol za cieľ vytvoriť svietidlá, ktoré sa intenzitou svetla čo najviac približujú prirodzenému svetlu a neskresľujú farby. Príjemným bonusom je možnosť stmievania, a tak si možno svietidlo prispôsobiť na mieru podľa toho, či práve relaxujeme alebo pracujeme. Možnosť výberu medzi studenými a teplými bielymi odtieňmi svetla nám ponúka šancu vybrať si svietidlá do miestností, kde sa pracuje, a naopak také, ktoré slúžia vo voľnom čase, napríklad pri odpočinku s knihou v ruke alebo pri rozhovore s rodinou a priateľmi.

Svietidlá si vyberiete na mieru do interiéru aj exteriéru

Keď volíme svietidlá do akéhokoľvek priestoru, vždy je vhodné zachovať ich jednotnosť. V ponuke svietidiel LED2 nájdete svietidlá nástenné, závesné, bodové, ktoré sú určené do interiéru, no zbystrite pozornosť aj v prípade exteriérového osvetlenia, ktoré je nemenej dôležité. Osvetlenie vchodu do domu, schodov, chodníkov, terasy či garáže, prípadne okolia firmy treba zabezpečiť, len čo sa stavba začne využívať, aby sme predchádzali úrazom. Svietidlá spoločnosti LED2 sú vždy dostupné skladom a v prípade väčších realizácií je možné osobne komunikovať s výrobcom, ktorý sa postará nielen o výhodnejšiu cenu, ale aj profesionálne poradenstvo. Produkty nadčasového dizajnu sú vhodné ako do bežných domácností, tak i do komerčných priestorov, a preto ak radi podporujete slovenských výrobcov, pri výbere svietidiel do interiéru a exteriéru zabijete dve muchy jednou ranou.