So. 13. júl 2024

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Rýchla a pohodlná osobná doprava na letisko Schwechat a do Viedne

6 min čítania

V prípade že cestujete do Viedne alebo ďalej do svete a to cez letisko Schwechat, existuje pohodlná možnosť dopravy práve do týchto lokalít. Je ňou služba taxi z Bratislavy na letisko Schwechat alebo priamo do Viedne. V porovnaní s hromadnou dopravou je táto forma osobnej prepravy výrazne rýchlejšia. Ak je teda pre Vás čas dôležitý bude taxi na Schwechat pre Vás určite tou správnou voľbou. Okrem rýchlosti samotnej je to aj samozrejme možnosť objednania prepravy 24 hodín denne a sedem dní v týždni. Nemusíte sa teda prispôsobovať cestovnému poriadku a prichádzať na letisko zbytočne skoro. Taxi z Bratislavy do Viedne potom využijete či už pri obľúbených nákupoch, víkendových výletoch, alebo pri ceste za kultúrou.

Rýchla a pohodlná osobná doprava na letisko Schwechat a do Viedne
(zdroj: unsplash.com)

Ďalšou výhodou je bezpečnosť. Vodiči áut sú skúsení a overení. Automobily sú moderné a pohodlné. Samozrejmosťou je potom pri nich pravidelný servis v pneuservise www.bratislava-pneuservis.sk ako aj pravidelné prehliadky v autoservise.

A ako je to s cenou? Cena za cestu z Bratislavy na letisko Schwechat sa pohybuje pri objednávke vopred už od 39 Euro za jednu jazdu. Autá sú štandardne 5 miestne teda okrem vodiča je možné prepraviť až štyroch pasažierov. Tu sa potom s cenou za jedného cestujúceho dostávame až ku desiatim Euro za jazdu. To už za to pohodlie a rýchlosť naozaj stojí. Pre vôčšie skupiny sú k dispozícii aj autá pre osem pasažierov.

Komerčný článok