Ne. 21. apr 2024

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Ako prebieha intímna masáž?

9 min čítania
Ako prebieha intímna masáž
Ako prebieha intímna masáž (zdroj: pixabay.com)

Tantra pracuje s energiami, je veľmi zmyselná a pomáha masírovanému – prijímajúcemu objaviť svoje nepoznané limity.

Vždy záleží od toho, aký typ masáže si zvolíte. Môžete si ju užívať sami i vo dvojici, môže vás masírovať žena alebo muž. Je len na vás, koho si zvolíte. Samotnej masáži predchádza krátky rozhovor o očakávaniach a dôvodoch, prečo ste sa rozhodli skúsiť tento typ masáže, zároveň je to chvíľa na bližšie spoznanie sa s masérom alebo tantra lady. Nasleduje voňavý kúpeľ, po ktorom si oblečenie pripravenú šatku – sárong. Táto šatka slúži na dočasné zahalenie intímnych partií.

Rituál namasté a nezabudnuteľná masáž

V príjemnej, vysoko zmyselnej atmosfére pomaly začnete s dýchacím rituálom, ktorý vám nastaví myseľ na nadchádzajúce chvíle. Dýchanie, nasledovanie pokynov maséra a užívanie si rôznych dotykov. Obvykle sa začína hladkaním hodvábnym kusom látky, masírovaním teplými uterákmi, jemnými pierkami a inými pomôckami, nechýba ani teplý vonný olej, ktorý masér citlivo nanáša na telo. Hlava, šija, paže, stehná… Pomaly tantra Bratislava masérka prechádza aj k intímnym partiám. Slasť z nežných dotykov na seba nenechá dlho čakať. Aj tie najintímnejšie dotyky – ak sa na nich s masérom dohodnete, si dokážete užiť naplno a bez akýchkoľvek pocitov nepatričnosti. Vo chvíli, kedy si užívate tantrickú masáž, sú celkom prirodzené.

Dotyky a sila okamihu vás prenesú na iné miesta

Erotická masáž je krásna, napĺňajúca, hlboká a nesmierne povznášajúca. Telo sa na momenty počas masáže stáva chrámom rozkoše, ktorú si naplno uvedomujete, no dokážete sa vďaka správnym dotykom uvoľniť a preniesť na míle od svojho tela. Prijímajúci obvykle opisujú masáž ako neuveriteľnú – nevnímate svet naokolo, no svoje bytie si uvedomujete v tej najväčšej sile. Po skončení masáže cítite blaho, je odporúčané na chvíľu relaxovať, aby ste sa pomaly vrátili späť do reality. Oddych pri šálke bylinného čaju vám pomôže naplno vychutnať momenty, ktoré posunuli vaše hranice intimity o niečo ďalej a vás bližšie k sebe samému.

Text: PR