Po. 10. máj 2021

OKdom.sk

Magazín pre bývanie a moderný domov

Ako na opravu strechy?

7 min čítania

Jednou z najdôležitejších častí rodinného domu ale aj akejkoľvek budovy je celkom určite strecha. Chráni nás pred nepriaznivým počasím. Najhoršie sú samozrejme dažde a zima ale správne navrhnutá a funkčná strecha chráni aj pred veľkými teplotami. Určite najväčšie problémy ale môže spôsobiť voda. Ak nám na niektorom mieste strecha zateká, hrozí znehodnotenie interiéru celého domu.

Ako na opravu strechy
Ako na opravu strechy? (foto ilustračné – zdroj: unsplash.com)

Pri starších strechách sú v princípe možné dve riešenia. Kompletná demontáž starej strechy a nahradenie novou, alebo oprava pôvodnej strechy. Pre ktorú z týchto možností sa rozhodnúť je už na odbornom posúdení. Kompletná výmena starej strechy za novú je určite riešenie ktoré funguje, je ale finančne vysoko náročné. Preto ak je to možné tak určite pristúpte k oprave strechy. Pri plochých strechách sa asi najčastejšie rieši hydroizolácia strechy.

Kvalitná a skúsená firma Vám poskytne na takúto prácu aj viac ako desať ročnú záruku. Takýto proces je určite náročný aj logisticky, a preto pomôžu aj ďalšie služby ako profesionálne sťahovanie a skladovanie nábytku.

V prípade že opravujete strechu na horskej chate a potrebujete sa vyvetrať a zrelaxovať, môžete použiť dnes aj veľmi populárne a obľúbené elektrobicykle. Na webe www.elektrobicykle.bike nájdete veľa informácií na danú tému. Ponuka ebikov je dnes široká a cieli na každého záujemcu o takýto druh dopravy alebo športu.

Text: PR